
Twee Polen aangehouden voor inbraak aan Terheijdenstraat dankzij oplettende getuige
Door: Amber Kuijs PolitieBREDA - De politie heeft in de vroege morgen van zondag 26 april twee mannen uit Polen aangehouden. Het tweetal was door een getuigen betrapt bij een inbraakpoging aan de Terheijdenstraat. Bij het zien van de politie probeerden beiden nog te vluchten.
Rond 06.00 uur belde een getuigen naar de meldkamer. Hij had twee mannen zien inbreken bij een woning aan de Terheijdenstraat. Door het duidelijke signalement konden meerdere agenten direct een zoekactie starten op die locatie. Nabij de Teteringsedijk zagen agenten twee mannen fietsen die aan het signalement voldeden.
Echter gingen de verdachten bij het zien van de politie er meteen te voet vandoor. Eén van de verdachten kon worden aangehouden in de Tuinbouwlaan. De ander probeerden weg te komen door op het balkon van een woning aan de Teteringsedijk te klimmen. Hierop klom de politie ook het balkon op, waardoor de verdachte geen kant meer op kon. Hier werd hij, met behulp van de bewoner van de desbetreffende woning, in de boeien gezet.
De mannen van 30 en 38 jaar uit Polen zitten vast.




