Studenten krijgen vervangende woning

BREDA – De studenten die eerder deze week bericht kregen dat zij hun woning aan de Nieuwe Inslag moeten verlaten hebben inmiddels een aanbieding voor een vervangende woning gekregen. Dat blijkt uit navraag bij woningbouwstichting WonenBreburg.

>> Studente Nieuwe Inslag

Het is nog niet duidelijk of alle 50 studenten een kans maken op een nieuwe woning. De Midden-Amerikaanse Julia*, een van de benadeelde studenten die door BredaVandaag werd geïnterviewd, bevestigt dat ook zij een aanbieding op zak heeft. Volgens haar kan ze aanstaande maandag een flat aan de Bernard de Wildestraat in Breda-Noord betrekken.

Julia is een van de 50 anti-kraak studenten die vorige week een brief op de mat kreeg van WonenBreburg. Daarin stond vermeld dat zij eind deze maand de flat aan de Nieuwe Inslag moeten verlaten. De anti-krakers maken plaats voor buitenlandse studenten die aan de NHTV gaan studeren.

* Julia is niet de echte naam van de studente. Omdat ze nog bezig is met de procedure wilde ze die liever geheim houden.

Er zijn nog geen reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
CAPTCHA
Deze vraag voorkomt bijdragen van spamrobots.
+ 6 = 12
Los deze som op. Bijvoorbeeld 2 + 4 = ? Vul dan 6 in.