Ticontract vestigt zich in Dinalog Breda
PRINCENHAGE - De logistieke dienstverlener Ticontract heeft zich gevestigd in Dinalog aan de Princehagelaan in Breda.
Het van oorsprong Duitse bedrijf met het hoofdkantoor in Kempten verruilt Rotterdam voor Breda.Ticontract hoopt door de centrale ligging van Breda haar klanten nog beter te kunnen bedienen. "Breda ligt perfect gelegen voor onze klanten", aldus Patrick van Gerven van Ticontract.
Bovendien hoopt het zich binnen de Dinalog-campus verder te ontwikkelen en op innovatief gebied een slag te kunnen slaan. Het Duitse bedrijf ontwikkelt, beheert en verkoopt webbased oplossingen voor de transport- en logistieke sector.
10/08/2012 22:15 - Willem II houdt NAC op gelijkspel 10/08/2012 16:45 - Rellen aanleiding vaker overleg tussen horeca en NAC
