Bus knalt op auto bij stoplicht Lunetstraat

STEENAKKER - Een stadsbus lijn 2 is vrijdag rond 08.45 uur bij de kruising met de Stadionstraat achterop een passagiersauto geklapt. De chauffeur remde bij de stoplichten kennelijk te laat en botste op het blauwe autootje.

Daarbij zijn voor zover bekend geen gewonden gevallen. Ook een kindje in een kinderstoel in de auto kwam met de schrik vrij. Door de klap sprong de achteruit van de auto aan diggelen. De bus, die op weg was naar het Centraal Station in Breda, is nauwelijks beschadigd.

Na de botsing kwam er al snel een tweede Veoliabus die de gestrande reizigers mee kon nemen. Ook Veolia-medewerkers kwamen even later ter plekke om het ongeluk te onderzoeken.

11/05/2012 09:23 - Streep door Breda Ballon Fiësta 2012 11/05/2012 08:18 - Breda heeft geen geld voor groot wegenonderhoud