Politie massaal op zoek naar man die vriendin mishandelt
HEUVEL - Een 22-jarige man is er zondagavond rond 20.00 uur vandoor gegaan, nadat hij zijn vriendin (19) mishandelde in de wijk Heuvel, bij de Dr. Struyckenstraat. De politie heeft onder andere een Burgernetbericht gestuurd en met de politiehelikopter naar hem gezocht, maar hij is nog voortvluchtig.
De jonge vrouw had zichzelf opgesloten op de zolder van de woning na de mishandeling en haar moeder gebeld. Deze informeerde de politie. De deur van de woning moest door agenten geforceerd worden om binnen te komen, de jonge vrouw was zo bang na het incident dat ze niet open durfde te doen. De vrouw had diverse blauwe plekken en verwondingen.
Op aangeven van een getuige werd vervolgens door meerdere politie eenheden en de helikopter gezocht in de omgeving van de woning. De man is niet meer aangetroffen. Na het incident werd ook aan ruim 1100 mensen een Burgernetbericht verstuurd om uit te kijken naar de vermoedelijke dader.
Burgernetbericht: Breda, Dr Struyckenstr. nav mishandeling uitzien naar Marrok.man 1.90, slank, kort zw.haar, bl blouse,do.spijkerbr. beg. baardje zw.schoenen Info naar 0800-0011
06/08/2012 11:20 - Boot Dazeekoe vervangen door 'Gemeente 't Nie' 06/08/2012 10:28 - Bredase Kamerleden Dijkhoff en Kuiken de zomer door
