v.l.n.r Christel, Marianne, Rieks, Rob en Anita.
v.l.n.r Christel, Marianne, Rieks, Rob en Anita. Foto: Stichting De HoningRaad

Cheque van €4.500 voor De HoningRaad

BREDA - Op Wereldkankerdag, woensdag 4 februari, ontving Stichting De HoningRaad een cheque ter waarde van € 4.500 van Golfpark De Haenen. 

De cheque werd officieel overhandigd door Rieks Lambers en Marianne Simjouw van Golfpark De Haenen.

Het prachtige bedrag is in de loop van 2025 bijeengebracht door middel van een statiegeldinzameling, verkoop van karaffen kraanwater, en het 'opduiken' van golfballetjes op het golfpark.

Met dit initiatief draagt Golfpark De Haenen op meer dan één manier bij aan het werk van De HoningRaad. Bestuursleden Rob Kremers en Anita Joosten en manager PR & Fondsenwerving Christel Schiphorst mochten de cheque in ontvangst nemen.

Dank aan de golfers
De opbrengst is mede te danken aan de vele bezoekers en golfers die gebruikmaakten van de golfbanen en horeca. Door hun deelname aan deze acties hebben zij, misschien ongemerkt, maar misschien ook heel bewust bijgedragen aan dit mooie bedrag. De HoningRaad spreekt dan ook haar grote dank uit aan iedereen die hieraan heeft bijgedragen en is ook heel blij met het feit dat dankzij deze actie de stichting weer meer naamsbekendheid heeft gekregen in Teteringen, Breda en omgeving.

De HoningRaad, dé ontmoetingsplek voor mensen getroffen door kanker
In Breda is IPSO Centrum De HoningRaad uniek. Het is dé ontmoetingsplek waar mensen met kanker, hun naasten en nabestaanden houvast vinden in een moeilijke tijd. De HoningRaad draagt bij aan hun kwaliteit van leven door laagdrempelige ondersteuning, informatie, activiteiten en lotgenotencontact zodat mensen hun eigen kracht weer kunnen vinden.

Wereldkankerdag in Amphia en Verbeeten Instituut
Tijdens Wereldkankerdag organiseerde het Amphia ziekenhuis een ongedwongen informatiemarkt met stands. Hier waren onder andere patiëntverenigingen, zorgverleners en organisaties aanwezig. Bezoekers konden vragen stellen en informatie ophalen. Daarnaast was er een programma met korte lezingen over thema's die vaak spelen bij kanker.

Denk aan werk, vermoeidheid, angst, voeding en kanker in het gezin. Ook IPSO centra De HoningRaad (Breda) en Poppies (Oosterhout) waren aanwezig bij het Amphia en Instituut Verbeeten voor kennismaking en een gesprek.[n]