Foto: Dmytro Varavin

Een schaatsbaan en veel shows: Breepark krijgt een groot winterevenement

Door: Hanneke Marcelis Algemeen

BREDA - Deze winter komt er een nieuw winters evenement naar Breda. Bij Breepark vindt het ‘Winter Walhalla’ plaats. Er is dan onder andere ruimte voor schaatsen, curlen en een ijsracebaan. Ook vinden er tal van optredens plaats.

Van 18 december 2025 tot en met 4 januari 2026 verandert Breepark in een winterparadijs. “Met meer dan 1000m2 echt ijs, 5 curlingbanen en een ijsracebaan waar je met speciale fietsen over het ijs kunt scheuren. Ruim 15 kermisattracties, volop winterse foodkramen en nog veel meer uiteenlopende winteractiviteiten. Van jong tot oud, families, vriendengroepen en bedrijven: er is voor iedereen iets te beleven”, aldus de organisatie. 

‘s Avonds verandert het evenement in een ‘bruisende omgeving met live-muziek, verrassende shows en een flinke scheut Brabantse gezelligheid’. Bezoekers kunnen rekenen op een veelzijdig programma met liveoptredens van artiesten zoals Andre Hazes, Mart Hoogkamer, Tino Martin, La Fuente, Emma Heesters, Quido van de Graaf, Russo, Xander de Bousonjé, Ransom enD Darkraver. 

“Ook aan de kleintjes is gedacht, zo hebben we dagelijks kindershows van onder andere Woezel en Pip, Buurman en Buurman, Luna Sabella, Fien en Teun, Job Dutchtuber, Kidspop met Monique Smit, Frozen Show en dagelijks zijn er meet & greets met winterse mascottes”, aldus de organisatie.

Het evenement is een samenwerking tussen Sensation Events en Breepark.