Afbeelding
Foto: Rijkswaterstraat

Rijkswaterstaat sluit de Merwedebrug nacht lang af voor onderhoud

Door: Redactie Algemeen

BREDA / GORINCHEM - Van vrijdag 22 mei 22.00 uur tot zaterdag 23 mei 8.00 uur voert Rijkswaterstaat onderhoudswerkzaamheden uit aan de Merwedebrug Gorinchem. Hierdoor zijn er in beide richtingen afsluitingen op de A27 en is de Merwedebrug volledig afgesloten. Verkeer tussen Breda en Utrecht wordt omgeleid.

Richting Breda is de A27 dicht van knooppunt Gorinchem tot aansluiting Werkendam (23). Richting Utrecht tussen knooppunt Hooipolder en knooppunt Gorinchem. Ook het fietspad van de Merwedebrug is volledig dicht tijdens deze nacht. “Houd rekening met 10-30 minuten extra reistijd”, laat Rijkswaterstaat weten.


Omleiding tussen Utrecht en Breda
Verkeer tussen Utrecht en Breda wordt omgeleid via de A15 en de A16 en vice versa. In de richting Raamsdonkveer/Oosterhout kan hierbij van de A59 gebruik gemaakt worden. 


Gele borden langs de weg geven de omleidingsroutes aan.