
Bijna twee weken geen treinen tussen Breda en Tilburg door werkzaamheden
Door: Olaf Knook AlgemeenBREDA - Tussen Breda en Tilburg rijden vanaf vandaag, dinsdag 28 juli, tot en met zaterdag 8 augustus geen treinen. ProRail werkt in deze periode aan het spoor. Reizigers kunnen gebruikmaken van bussen die NS inzet tussen beide steden.
Spoorbeheerder ProRail werkt van dinsdag 28 juli tot en met zaterdag 8 augustus aan het spoor tussen Breda en Tilburg. Door de werkzaamheden rijden er in die periode geen treinen tussen beide steden. NS zet stopbussen en snelbussen in om reizigers te vervoeren. Reizigers moeten rekening houden met meer overstappen en langere reistijden. Reizigers vanuit Den Haag Centraal en Rotterdam Centraal richting Eindhoven kunnen omreizen via Utrecht Centraal.
NS adviseert reizigers om voor vertrek de Reisplanner te bekijken. De extra reistijd kan oplopen tot ongeveer 30 tot 45 minuten. In de zomermaanden wordt er op veel plekken in Brabant en Limburg aan het spoor gewerkt. Daardoor kunnen reizigers vaker te maken krijgen met vertragingen of aangepaste routes. “Samen met onze aannemers werken we dag en nacht aan het spoor. Dit doen we om het betrouwbaar en veilig te houden en om te voldoen aan de toenemende vraag naar mobiliteit in Nederland”, aldus ProRail.
Gevolgen voor de treinreis
NS zet stopbussen in tussen Breda – Gilze-Rijen – Tilburg Reeshof – Tilburg Universiteit - Tilburg
NS zet snelbussen in tussen Breda en Tilburg




