
Ruiten van twaalf auto’s ingeslagen aan de Slingerweg, ook spullen gestolen
Door: Olaf Knook 112 MeldingenBREDA - De ochtend begon voor meerdere autobezitters aan de Slingerweg met een onaangename verrassing: hun auto’s bleken beschadigd. Een onbekende persoon had in de nacht van dinsdag op woensdag bij meerdere voertuigen de ruiten ingeslagen. Uit minstens één auto zijn ook spullen gestolen.
De politie kreeg woensdagochtend meerdere meldingen van mensen die hun auto met kapotte ruiten aantroffen, bevestigt een woordvoerder. In totaal gaat het om twaalf kapotte auto’s: elf stonden aan de Slingerweg en één stond om de hoek in de Smederijstraat. Sommige voertuigen hadden een buitenlands kenteken, waardoor het voor de politie lastiger was om de eigenaren te informeren.
Uit minstens één auto zijn spullen gestolen, waaronder een zonnebril. In een andere auto werd bloed gevonden. De politie deed onderzoek in de straat. Er zijn al meerdere aangiftes gedaan. Of er al een verdachte in beeld is, is nog niet bekend.
![]()
Uit minstens één auto zijn spullen gestolen - Foto: Tom van der Put




