Afbeelding
Foto: Politie.nl

Beloning van 15.000 euro voor gouden tip over moordzaak Peter van Dongen

Door: Hanneke Marcelis Politie

BREDA - De persoon die de gouden tip kan geven in de zaak rondom de dood van Bredanaar Peter van Dongen krijgt 15.000 euro. Dat is vanavond bekend geworden in Bureau Brabant. De Bredanaar (68) werd vorig jaar zwaargewond aangetroffen in het buitengebied van Helvoirt en overleed een week later. Woensdag werd een 18-jarige verdachte aangehouden in de zaak.

De 68-jarige Peter van Dongen werd op 20 mei 2022 bewusteloos naast zijn auto gevonden in het buitengebied van Helvoirt nabij het Drongelens Kanaal. Agenten zijn vanaf dat moment meteen een groot onderzoek begonnen. Het onderzoek loopt inmiddels meer dan een jaar en er is veel informatie verzameld. 

Afgelopen woensdag werd een 18-jarige verdachte aangehouden. Eerder werden in de zaak al twee mannen (20 en 24) uit Waalwijk en een man van 37 uit Waspik aangehouden. Zij zitten niet meer vast, maar blijven verdachte in het onderzoek. 

Afgelopen dagen is er aanvullend onderzoek gedaan rondom het plaats delict. Justitie denkt dat er mensen zijn met meer informatie over de zaak. Daarom is nu een beloning van 15.000 uitgeloofd voor de gouden tip. 

Oproep politie:
Iedereen die denkt informatie te hebben die ons kan helpen in het onderzoek roepen we op dit met ons te delen. Ook informatie die onbelangrijk lijkt te zijn, kan uiteindelijk de doorslag geven. Bel met de Opsporingstiplijn via 0800-6070 of eventueel gegarandeerd anoniem via de M-lijn, 0800-7000. Het is ook mogelijk om informatie te delen met het Team Bijzondere Getuigen: 088-6617734.