
Fernandes en Babos moeten wedstrijden missen na rode kaarten
Door: Hanneke Marcelis NACBREDA - De rode kaart die Sana Fernandes afgelopen zaterdag kreeg in het duel met N.E.C. kost hem drie wedstrijden schorsing waarvan één voorwaardelijk. NAC heeft het schikkingsvoorstel geaccepteerd. Hierdoor mist Fernandes het treffen met PEC Zwolle en RKC.
Met nog twintig minuten op de klok ging de buitenspeler over de schreef, nadat hij hardhandig tegen de grond werd gewerkt. De scheidsrechter toonde hem hiervoor de rode kaart. Met tien man kwam NAC toch op voorsprong dankzij een vrije trap van specialist Dominik Janošek. Met de NOAD-mentaliteit trok de ploeg van trainer Carl Hoefkens de overwinning over de streep.
Gabor Babos
Ook keeperstrainer Gabor Babos kreeg twee keer geel (en dus rood) van de arbiter. Gabor Babos is voor één duel geschorst en zal dus niet op de bank plaatsnemen als NAC het opneemt tegen PEC Zwolle.




