Afbeelding
Foto: NAC Media

Trainingscomplex van NAC heeft nieuwe naamgever

Door: Redactie NAC

BREDA - B O Infra is de nieuwe naamgever van het trainingscomplex van NAC. Het bedrijf uit Etten-Leur prijkt de komende drieënhalf seizoen met de naam op onder meer de voorgevel van het gemoderniseerde gebouw.

De eigenaar van B O Infra, Fikri Ben Omar, is sinds dit seizoen sponsor van NAC. Het bedrijf had al enkele business seats en diverse exposure-uitingen en breidt de sponsoring bij de Bredase club nu dus uit.

Met name in de ontspannings- en eetruimte van de spelersgroep heeft een moderniseringsslag plaatsgevonden en ook de boarding rondom de velden heeft een waardevolle update gekregen.

De specialist in ondergrondse infra (kabels, buizen en leidingen onder de grond) vindt het fantastisch om op deze manier nog meer onderdeel te worden van NAC: “B O Infra is trots om de nieuwe hoofdsponsor van het trainingscomplex van NAC te zijn”, reageert het bedrijf. “Als partner van NAC geloven wij in de kracht van samenwerking. We zijn trots om deze bijdrage te leveren aan een van de mooiste clubs van Nederland. Het vernieuwde trainingscomplex biedt de perfecte basis voor succes en wij zijn blij dat we hier een deel van uit mogen maken.”

Directeur Marketing & Sales Eric Matijsen namens NAC: “Wij zijn uiteraard blij en trots dat B O Infra dit allemaal mogelijk maakt. Na een periode van langere tijd zonder naamgever voor ons trainingscomplex, zijn we verheugd dat we nu weer een mooie partner hebben gevonden. Het gebouw heeft diverse mooie updates ondergaan en daar is NAC uiteraard dankbaar voor. Op naar een succesvolle samenwerking.”