Afbeelding
Foto: Perry Roovers

Zien: Jong en oud worden uitgedaagd tijdens de jaarlijkse Haagse Beemden Loop

Door: Michel Claessens Algemeen

BREDA - Onder het toeziend oog van de vele toeschouwers is zondagmiddag de Haagse Beemden Loop van start gegaan. Een diverse groep deelnemers, van jong tot oud en van amateurs tot wedstrijdlopers, verscheen aan de start van dit jaarlijkse hardloopevenement.

Zondagmiddag is de jaarlijkse Haagse Beemden Loop van start gegaan bij de Heksenwiel. Het hardloopevenement begon met de Kids Run, een loop voor kinderen in de leeftijd van 4 tot 12 jaar en hun begeleiders. De Kids Run bestond uit een ronde van zo’n 1000 meter. Daarnaast was er ook een tweede ronde van zo’n 500 meter. Op dit deel van het parcours stonden voor de kleine waaghalzen een aantal hindernissen, waar ze onderdoor en overheen konden klimmen en klauteren. Deze uitdagende obstacleroute was opgebouwd om kinderen uit te dagen en grenzen te verleggen, maar het stukje met hindernissen was niet verplicht.

Na de Kids Run was het de beurt aan de volwassenen. De deelnemers varieerden van amateur- tot wedstrijdlopers, die mee konden doen aan drie afstanden van 5 km, 10 km en 15 km. De exacte route varieerde per afstand, maar de deelnemers liepen langs de sportvelden van Tennis- en Padelvereniging Heksenwiel en B.S.V. Boeimeer richting het buitengebied van de Haagse Beemden. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding