
Organisator van Ploegendienst komt met nieuw festival tijdens Koningsdag
Door: Hanneke Marcelis CultuurBREDA - De makers van Ploegendienst komen met een nieuw festival. Op Koningsdag organiseren zij Oranje Zoet. Dat vindt, uiteraard, plaats op ‘t Zoet.
“Radio 538, het Valkenberg Park, festiviteiten in de binnenstad. Breda heeft het allemaal, maar nog niet voor iedereen. Er mist nog iets voor de house / rave liefhebber die net even wat verder kijkt en houdt van een wreed, rave feestje op een unieke locatie dicht bij de stad”, laat Kairos Events, de organisator van Ploegendienst weten. En dat is precies wat Oranje Zoet gaat worden.
Oranje Zoet vindt plaats op het oude CSM-terrein achter het station. “Je kent het wel, de kaalgeslagen locatie waar de grote ‘IK GA VIA BREDA’ letters vanuit de trein te zien zijn. Op het midden van het terrein staat de grote betonnen (suiker)bietenbak, een van de laatste restanten van de suikerfabriek die hier ooit stond. Deze grote betonnen bak was de afgelopen jaren dienen het canvas voor groepen graffiti-artiesten, die hier gruwelijk op los zijn gegaan. Oftewel de ideale plek voor een intieme Koningsdag rave die lekker illegaal aan gaat voelen.”
Naast muziek zullen er onder andere een vintage outlet en diverse foodtrucks op het terrein zijn. De ticketverkoop voor het evenement is al van start gegaan.




