Afbeelding
Foto: Perry Roovers Fotografie

Ook bij de werkzaamheden in Ruitersbos is nu een Dixi in vlammen opgegaan

Door: Hanneke Marcelis 112 Meldingen

BREDA - In de wijk Ruitersbos heeft opnieuw een brand gewoed in een Dixi-toilet. Het is alweer de elfde brand in een Dixi in korte tijd.

Dit keer betrof het een blauwe Dixi die was geplaatst vanwege werkzaamheden op de hoek van de Montenslaan en de Mozartlaan. Ondanks het snelle optreden van de brandweer bleef er van het mobiele toilet weinig over. 

Met dit incident staat de teller inmiddels op elf Dixi’s die in Breda in brand zijn gestoken. De reeks brandstichtingen baart bewoners zorgen. Over de oorzaak van de branden en eventuele verdachten is op dit moment nog niets bekend. De politie onderzoekt de zaak en roept getuigen op zich te melden wanneer zij iets verdachts hebben gezien in de omgeving van de brand.