Boerderij Parkhoeve
Boerderij Parkhoeve Foto: Foto Astrid Kucher

Speurtochten en dieren voeren op dierendag bij Boerderij Parkhoeve

Evenement

BREDA - Ook dit jaar kunnen bezoekers op dierendag bij Parkhoeve weer een leuke dag beleven. Met bijvoorbeeld speurtochten, dieren voeren en foto’s van je huisdier laten maken pakt de kinderboerderij groots uit. “En vanaf deze dag mogen ook baasjes met hun hond de boerderij bezoeken.”

Op zondag 4 oktober kunnen kinderen de hele dag speurtochten langs de dieren doen. En van 12.00 tot 16.00 uur organiseert het team van Parkhoeve leuke activiteiten voor kinderen. Zij mogen onder andere helpen bij het klaarmaken van het voer en bij het voeren van de dieren.

Aangelijnde honden en hun baasjes zijn welkom op het zijterras achter de speeltuin en in de zitruimte binnen. “Tijdens dierendag kan je tegen betaling een mooie foto van jou en jouw huisdier laten maken. “

Boerderij Parkhoeve is geopend van 10 tot 17 uur.