Hoefkens gaf eerder nog aan bij NAC te willen blijven, maar volgens onze zuiderburen gaat de Belgische leermeester nu alsnog vertrekken.
Hoefkens gaf eerder nog aan bij NAC te willen blijven, maar volgens onze zuiderburen gaat de Belgische leermeester nu alsnog vertrekken. Foto: Marcel van Dorst

Belgische media weten het zeker: ‘Carl Hoefkens vertrekt alsnog bij NAC’

Door: Redactie NAC

BREDA - Carl Hoefkens staat op het punt trainer te worden van OH Leuven. Dat melden Belgische media. De overstap is opvallend, omdat hij eind mei op de clubwebsite van NAC nog aangaf samen met de club te willen strijden om promotie.

“Ik ben nog niet klaar bij NAC”, zei Hoefkens destijds op de clubwebsite. “Ik voel in de uitgebreide gesprekken met de directie ook veel vertrouwen vanuit NAC. En dat gevoel is geheel wederzijds. Ik wil samen met alles en iedereen die bij NAC betrokken is terugvechten en strijden om promotie.” NAC degradeerde afgelopen seizoen met Hoefkens als trainer uit de Eredivisie. Toch leek het erop dat beide partijen samen verder zouden gaan.

Maar volgens Belgische media lijkt Hoefkens nu alsnog te vertrekken uit Breda. Onder andere Het Laatste Nieuws en transferjournalist Sacha Tavolieri melden dat een overstap naar OH Leuven bijna rond is. De Belgische club uit Oud-Heverlee en Leuven ontsnapte vorig seizoen ternauwernood aan degradatie uit de hoogste divisie.

Beide clubs hebben nog niet gereageerd op het gerucht.