
NAC wint tijdens trainingskamp met 2-1 van HSV Hoek
Door: Hanneke Marcelis NACBREDA -
Na ruim een kwartier spelen en goed verzorgd spel, was het Max Balard die de score opende. Van ruim 25 meter en buiten het bereik van de keeper van HSV Hoek zorgt hij voor de 1-0. Een kwartier later waren er aan beide kanten weinig kansen extra genoteerd, alhoewel basisdebutant Elijah Ikpia een diepe bal slim inschatte en een vrije schietkans creëerde. Een Zeeuws been blokte het schot. NAC werd hierna slordiger en zag de thuisploeg enkele kleine kansen bij elkaar voetballen. Het was echter Paul Gladon die op slag voor rust de 2-0 binnengleed op aangeven van Ikpia.
Na zestig minuten kwam een compleet nieuw elftal binnen de lijnen. De ‘jonkies’ brachten energie en voetbalden aardig wat kansen bij elkaar. Ook Hoek noteerde een grote kans. Kostas Lamprou maakte een knappe redding op een schot. Bo Meijvogel miste namens NAC vijf minuten voor tijd een kans op de 3-0. Uiteindelijk hield Lamprou zijn doel niet schoon en scoorden de Zeeuwen kort voor tijd een aansluitingstreffer.
Opstelling eerste helft: Kortsmit, Valerius, Oldrup Jensen, Hillen, Candelaria, Balard, Sowah, Nassoh, Ghalidi, Gladon, Ikpia.




